• Hvem vi er

    Du treffer oss i Holbergsgate 1 - Oslo

     Photo credit: Leonardo Flaiban via Visual hunt / CC BY-ND

    Katinka Kolsaker

    Partner og daglig leder

    Tlf. +47 926 06 800

    E-post: katinka@innoco.no

    Sjur Dagestad

    Innovasjonsevangelist og grunder

    Tlf. +47 977 59 104

    E-post: sjur@innoco.no

    Photo credit: Robert Bejil Productions via VisualHunt / CC BY

    Klaus Røiri

    Partner

    Tlf. +47 908 34 005

    E-post: klaus@innoco.no

     

    Gustav Weiberg-Aurdal

    Seniorrådgiver

    Tlf. +47 934 57 137

    E-post: gustav@innoco.no

    Photo credit: Robert Bejil Productions via VisualHunt / CC BY

    Synniva Larsen

    Seniorrådgiver

    Tlf. +47 920 48 995

    E-post: synniva@innoco.no

    Photo credit: Robert Bejil Productions via VisualHunt / CC BY

    Chris Klemmetvold

    Sosial entreprenør

    Tlf. +47 481 13 293

    E-post: chris@innoco.no

    Hans Christian Bjørkto

    Innovasjonsanalyse

    Tlf. +47 926 89 760

    E-post: hc@innoco.no

    Les om Hans Christian

    Christian Ursin-Holm

    Digital innovasjon

    Tlf. +47 481 56 067

    E-post: christian@innoco.no

  • Connect With Us

    Make sure to add links to the icons!

    Email

    Phone

    All Posts
    ×